top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Zapisy na półkolonie letnie

Ruszamy z zapisami na półkolonie letnie! W tym roku organizujemy wypoczynek jedynie w sierpniu. Czekają na Was cztery tygodnie tematyczne!


Pierwszy i trzeci tydzień (1-5.08.2022 i 15-19.08.2022) to tygodnie artystyczne. Od 8 do 12 sierpnia organizujemy tydzień muzyczno-teatralny, a ostatni turnus to tydzień przyrodniczy.


Tegoroczny cennik prezentuje się następująco:

1) karnet miesięczny - 1000 zł

2) karnet tygodniowy - 300 zł


Dodatkowe koszty:

- wyżywienie - 13 zł dziennie

W zależności od godzin pobytu dzieci będzie podawane śniadanie (do godz. 9:30), obiad (godz. 13) i podwieczorek (godz. 16:30). Przez cały czas dla dzieci będzie dostępna woda i/lub napoje niegazowane. Wykup wyżywienia jest obligatoryjny.Jednocześnie przypominamy, że nasze półkolonie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty i istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na nie u niektórych pracodawców.

Bon turystyczny

W tej chwili nie ma możliwości wykorzystania bonów turystycznych na półkolonie. Mamy jednak nadzieję, że się to zmieni. Sytuacja jest rozwojowa i jeśli pojawią się odpowiednie rozporządzenia dające taką możliwość, to z pewnością będzie można u nas płacić bonami.


UWAGA!

Z uwagi na sytuację epidemiczną podczas półkolonii mogą obowiązywać zaostrzone warunki sanitarne.

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisie na półkolonie będzie decydowała kolejność zgłoszenia telefonicznego lub mailowego. O miejscu na liście przyjęć będziemy Państwa informowali przy zapisach. Prosimy o wyrozumienie w tej sprawie =)335 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page