top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Zapisy do punktu przedszkolnego

Zapraszamy do zapisów do punktu przedszkolnego na rok szkolny 2024/25. W Pozytywce zapewniamy dzieciom opiekę, zajęcia dydaktyczne i pracę w małej grupie. Każde dziecko traktujemy indywidualnie i dostosowujemy metody nauczania do potrzeb i zainteresowań.


Jesteśmy placówką, która prowadzi punkt przedszkolny 2021 roku. Pozytywka to przedszkole ogólnodostępne, dlatego zapraszamy do kontaktu również rodziców dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Nasza placówka podlega nadzorowi Pomorskiego Kuratorium Oświaty i realizuje Podstawę Programową zgodnie z wytycznymi MEN. Współpracujemy z psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą i specjalistami rewalidacji.


Naszym celem jest stworzenie dzieciom najbardziej optymalnego rozwoju we wszystkich sferach funkcjonowania. Zapewnienie warunków, w których pod opieką wykwalifikowanejkadry będą mogły nie tylko zdobywać wiedzę i doświadczenie, ale również rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, będą doświadczać, eksperymentować, poznawać otaczającą rzeczywistość, bawić się, a przede wszystkim czuć się beztrosko i bezpiecznie.


Opłaty w roku szkolnym 2024/25:


- opłata miesięczna pobytu dziecka w punkcie przedszkolnym - 390 zł


- posiłki - 13 zł/ dzień (śniadanie, obiad, podwieczorek)Zajęcia płatne dodatkowo:


- angielski 2 razy w tygodniu po 30 minut - 40 zł


Opłata rekrutacyjna jednoznaczna z rezerwacją miejsca od września wynosi 100 zł. Kwota ta zostanie zaliczona na poczet pierwszego czesnego.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego.


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page