top of page

PUNKT
PRZEDSZKOLNY

Prowadzimy ogólnodostępny punkt przedszkolny. Obecnie trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/25.  Zapraszamy do kontaktu rodziców dzieci w wieku 2,5-5 lat.

.

Super Hero Kids
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Pozytywka to innowacyjne przedsięwzięcie, które kieruje swoją ofertę przede wszystkim do wszystkich dzieci w wieku 2,5-5 lat, w tym do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Oferujemy Państwu doświadczoną kadrę, indywidualne podejście do każdego dziecka, bezpieczne otoczenie i wiele kreatywnych zajęć. Niech edukacja stanie się przyjemną przygodą! 
 
Jesteśmy placówką, która funkcjonuje jako punkt przedszkolny od września 2021 roku. Nasza placówka podlega nadzorowi Pomorskiego Kuratorium Oświaty i realizuje Podstawę Programową zgodną z wytycznymi MEN. Współpracujemy z psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą.
 
Naszym celem jest stworzenie dzieciom najbardziej optymalnego rozwoju we wszystkich sferach funkcjonowania. Zapewnienie warunków, w których pod opieką wykwalifikowanej kadry będą mogły nie tylko zdobywać wiedzę i doświadczenie, ale również rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, będą doświadczać, eksperymentować, poznawać otaczającą rzeczywistość, bawić się, a przede wszystkim czuć się beztrosko i bezpiecznie.

Nasz punkt przedszkolny jest otwarty od godziny 7.00 do 16.30.  


Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
bottom of page